OXO Global: 1. Yılın Ardından Yeni Ürünler ve Cesur Hedeflerle Yola Devam!

OXO Global, birincil yıl dönümünde, sektördeki etkileyici konumunu koruyarak, yenilikçi ürünlerini tanıttı ve geleceğe yönelik cesur stratejilerini paylaştı. Bu büyük adımlarla, markanın global arenada nasıl bir fark yarattığını keşfedin.

OXO Global 1. Yıl Etkinliği / Lansmanı
OXO Global 1. Yıl Etkinliği / Lansmanı

OXO Global, 1. yılını Beşiktaş Kültür Merkezi’nde coşkuyla kutladı. Transdermal dalga teknoloji bantlardan, kozmetik ve güzellik ürünlerine kadar geniş ve zengin bir ürün yelpazesiyle dikkat çeken firma, bu özel etkinlikte aynı zamanda ürün gamına eklenen iki yeni ürünü de tanıttı.


1. Ürün : Gusto Classico Coffee

Yeni Ürün 1: Gusto Classico Coffee

Bunlardan ilki, Reishi mantarlı kahve: Kaliteli Arabica çekirdeklerini temel alarak oluşturulan bu kahve, yumuşak içimi ve eşsiz aromasıyla dikkat çekiyor.

Ancak sadece bir kahve olmaktan öte, içinde bulunan Reishi mantar ekstraktı ile sağlık alanında da önemli yararlar sunuyor. Metabolizma ve bağışıklık sistemi üzerinde düzenleyici etkisi bulunan bu mantar, aynı zamanda kolesterol, kan şekeri ve tansiyon gibi sağlık sorunlarına karşı da olumlu etkiler gösterebiliyor.


2. Ürün: Intense Moisture Sunscreen

Yeni Ürün 2: Intense Moisture Sunscreen

Tanıtılan ürünlerden bir diğeri ise Intense Moisture Sunscreen ürünü. Bu üründe adından oldukça söz ettirecek gibi görünüyor.

Bu krem, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruma görevini layıkıyla yerine getirirken aynı zamanda cilde nem kazandırıyor, cilt tonunu eşitliyor ve yaşlanma karşıtı etki gösteriyor. Cilt üzerinde kolayca yayılan bu krem, yağlılık hissi bırakmadan koruma sağlıyor.

OXO Global ürünleri hakkında detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.


Yeniliklere Hazır Olun!

Tanıtılan bu iki yeni ürün, etkinlikte deneyimleyen kullanıcılar tarafından tam not aldı. OXO Global, 2024 hedeflerini paylaşırken 2023 sonuna kadar piyasada toplam 20 ürünle yer almayı planladığını da duyurdu. Sektörde öncü olmayı hedefleyen firma, 2023, 2024 ve 2025 yılı planlarıyla adından sıkça söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor.

Her inovasyonun ardında bir vizyon ve kararlılık yatar. OXO Global, bu kararlılığını yenilikçi ürünleriyle tüm dünyaya gösteriyor. Tüm sektör profesyonelleri, merakla OXO Global’ın gelecek adımlarını bekliyor.

Tavsiyeticareti.com olarak, OXO Global’ın sektöre kattığı değerleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bir sonraki yenilik için sabırsızlanıyoruz!

Bkz: OXO Global Firma Rehberi