Salih Tekkeli

Salih Tekkeli ile Network Marketing sektörüne dair şeffaf ve dürüst bir röportaj gerçekleştirdik. İlham kaynağı olması dileğiyle..

Salih Tekkeli
Salih Tekkeli

Merhaba sevgili okurlar, bugün Profesyonel Üç Bant Bilardo Oyuncusu olan Salih Tekkeli ile Network Marketing üzerine samimi bir röportaj gerçekleştirdik. Sizlere ilham kaynağı olması ve sektörde yol göstermesi dileğiyle..


– Merhaba Salih Bey, Sizi Tanıyabilir miyiz?

1973 Edirne doğumluyum Evliyim ve iki Erkek Çocuk babasıyım, Girisimciyim, Profosyenel Üç Band Bilardo oyuncusuyum Aynı zamanda uzun yıllardır Network Marketing Ticareti ile ilgilenmekteyim.


– Network Sektörüne Tam Olarak Nasıl Başladınız?

Sektöre başlamamın en büyük nedeni bir takım şeyleri degistirmeliydim farklı birseyler arama icerisinde iken karsılaşmıştım bu sektörle beni en çok etkileyen kısmı bugüne kadar gördüğüm en büyük ve en güçlü bir ticaret modeli olmasıydı aynı zamandada gördüğüm en şeffat bir ticaretti.


– Gördüğümüz kadarıyla, sektörde sağlam başarılar elde etmişsiniz. Bunun sırrı nedir?

Başarının En büyük sırı Kendiniz olacaksınız Dürüst olacaksınız Şeffav olacaksınız yalan Söylemeyeceksiniz ve asla tutamayacağınız sözler vermeyeceksiniz ve asla birsi olmaya çalışmayacaksınız Sizler zaten Birisi siniz Kendiniz olmanız yeterli olacaktır.


Eminim NM sektöründe bir çok zorlukla karşılaşmışsınızdır. Bunlara nasıl tepki verdiniz, çözüm ürettiniz?

Birincisi bu bir istir ve bir ticaret modelidir her iste oldugu gibi bu sektördede zorluklar vardir önce işi öğrenmelisiniz sonra da planlı ve programlı bir sekilde hareket etmelisiniz aynı zamanda pirensip sahibi olmanlısınız Büyürken küçülmeyi bilmelisiniz bu sizi basarıya götürecektir.


Sektöre dair görüşleriniz nelerdir?

Burda net bir sekilde söyleye bilirim geleceğin ve 21. Yüzyılın en güçlü ve en büyük bir ticaret modelidir en cok dikkat edilmesi gereken husus bir fırsat ticareti oldugunu soyleye bilirim kişilerin çok iyi bir firma secimi yapmalari gerekiyor.


– Başarıya giden yolda hangi kaynakları kullandınız ve okuyuculara neler önerirsiniz?

Kisisel gelisim egitimleri ve Kocluk egitimleri almaları faydalı olacaktir. Network Marketing ticareti sizlere bunu sağlıyor Tavsiye edebilecegim. Eric Worre nin profosyonel ol kitabı ve Jim Rohn hayat bulmacasının beş ana parcası olan kitapları önerebilirim sizlere.


Network Marketing sektörüne yeni başlayanlara neler önerirsiniz?

Başarının En önemli Dört unsuru 1.Doğru Şirket Seçimi 2.Doğru Sistem Doğru Ürün gamı 3.Doğru Evre Seçimi 4.Doğru Sponsor Seçimi bunlar bir bütündür eger seciminizde bu dört unsurdan biri eksikse kesinlikle orda olmamalısınız bu dört madde sizleri kesinlikle başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bunu sakın unutmayın Denenmisi Denemek Gerçeği bile bile göre göre inanmak en büyük aptallıktır. SALİH TEKKELİ VIP❤️TEAM


Salih bey’e bizlere vermiş olduğu değerli bilgiler için teşekkür ediyoruz. Kendisiyle iletişime geçmek isterseniz Facebook: Salih Tekkeli İnstagram: Salih Tekkeli.22 adreslerinden kendisine ulaşabilirsiniz.

Röportaj hakkındaki görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.