Derya Poyraz

Gelen ürünleri 3 ay boyunca umursamadığım doğrudur, ta ki bir gün ürünün biri gözüme çarpıp soruna binaen kullanmaya başlayıncaya kadar. Ürünü çok beğendim, aynı sorunu yaşayan bir arkadaşıma önerdim. O bir arkadaşına, o bir arkadaşına derken, bir baktım ki 12 sipariş almışım.

Derya Poyraz | Röportajlar |

Atomy firmasında ilklere imza atan Pro Academy ekibine yeni katılan Derya Poyraz büyük hedefleri ve uzun bir başarı yolculuğuna çıktığını, sektördeki büyük hedeflerini ve bu alanda başarılı bir yolculuğa adım atmanın heyecanını bizimle paylaştı.

Tavsiyeticareti.com olarak, Derya’nın tecrübelerini, başarı yolculuğunu ve Atomy ile olan deneyimlerini sizlerle paylaşıyoruz:


Merhaba Derya hanım, sizi biraz daha yakından tanıyabilir miyiz?

1981 Ordu doğumluyum Atatürk Üniversitesi resim öğretmenliği mezunuyum 20 yıldır öğretmenlik hayatıma aktif olarak devam etmekteyim Evli iki çocuk annesiyim İzmir’de yaşıyorum girişimci bir Ruha sahibim üretmekten ve başarmaktan büyük keyif alıyorum.


– Network sektörüne nasıl adım attınız, ne vesile oldu? Bizimle paylaşır mısınız.

Bir gün telefonum çaldı, telefondaki ses heyecanla bana çok kazançlı bir işte olduğunu, bunun benim de yapabileceğimi söylüyordu. İşin Network Marketing olduğunu duyunca, asla yapamayacağımı söyledim. Israrlarına dayanamayıp üye olup, kendime uygun olabilecek birkaç ürün aldım; ama asla iş olarak yapmayacağımı belirttim.

Gelen ürünleri 3 ay boyunca umursamadığım doğrudur, ta ki bir gün ürünün biri gözüme çarpıp soruna binaen kullanmaya başlayıncaya kadar. Ürünü çok beğendim, aynı sorunu yaşayan bir arkadaşıma önerdim. O bir arkadaşına, o bir arkadaşına derken, bir baktım ki 12 sipariş almışım.

Akabinde kendimi o firmanın eğitiminde buldum ve eğitim sonunda kendime, “Ben bu işi yapacağım ve bu işten para kazanacağım,” diyerek kendimi bir süre biçmiştim. Ve bu sürenin sonunda kariyer anlamında iyi bir noktaya gelerek bu işten B planı olabilecek ölçüde para kazanmaya başladım.


– Sektörde elde ettiğiniz başarıların ardında yatan sırları paylaşır mısınız?

Başarıma en büyük katkı sağlayan şey samimi insan ilişkileri oldu en zor olanı insanın güvenini kazanmak olduğunu biliyordum ben insan kazanmaya çalıştım gerisi zaten ardından geldi satış stratejim ürün bir kez satılır memnuniyet Daimi sözü idi bunu tüm ekibime aşılamaya çalıştım asla kişisel çıkarlarımı yol arkadaşlarımın çıkarlarını önünde tutmadım doğruluk ve adaletten elimden geldiğince ödün vermemeye çalıştım.


– Herkes zorluklar yaşıyor, sizin da yaşadığınız zorluklar mutlaka olmuştur. Paylaşır mısınız?

Karşılaştığım en büyük zorluk liderlerin Hatta şirketleri adaletsiz keyfiyatcı ve profesyonellikten uzak ekip yönetme biçimleri oldu kısa sürede Büyük başarılar elde ettiğimiz için cezalandırıldık kendi göbeğimizi kendimiz kesebiliyoruz diye eşit desteklenme hakkından muaf bırakıldık zorluklar karşısında susmayıp sunulan kişisel çıkarları itip, ekip etiğimize uygun doğru firma ve pirnsiplerimizi örtüşecegini öngördüğümüz bir liderle çalışmayı tercih ettik.


– Yeni girişimcilere ve sizin gibi başarıya ulaşmak isteyenlere tavsiyeleriniz nelerdir?

Sektörde En Etkili Kişisel Gelişim Benim Fikrimce Başarısını Defalarca İspatlamış Artık Başarı Formülünü Bulmuş ve Bu Bilinçle Çalışmalarını Yapan Kişileri Takip Etmek. Şuan Çalıştığım Hem Ekip Lideri Olarak Hemde Mentorluk Olarak Erhan İpekçi ve Eğitimleri Benim İçin Çok Değerli. Yılların Tecrübesi ve Bilgisini Basit Anlaşılır ve Kolayca Aktarabilmesi Bence En Değerlisi İnsanlar Artı Olarak Bol Bol Kitap ???? Okumalarını Tavsiye Ediyorum. Farklı Kitaplar Romanda Olur Psikolojide Kişisel Gelişimde Bakış Açıları Değiştikçe Okudukları Şeylerin Yorumları da Değişecek.


Derya Poyraz ile gerçekleştirdiğimiz bu keyifli sohbetin ardından, onun azim ve kararlılıkla dolu hikayesi, pek çok kişiye ilham kaynağı olacak gibi duruyor. Atomy’nin Pro Academy ekibindeki yerini sağlamlaştıran Derya, network marketing sektöründe iz bırakmaya devam ediyor. Tavsiyeticareti.com olarak, onun ve Atomy’nin başarılarını yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Kendisiyle İletişime Geçmek İsterseniz:

Whatsapp: 05072314875

Instagram: @biderya_