Poyraz Şahin

Hepimizin hayatında aniden değişen bir şeyler olur ya, işte benim için o an Herbalife ile tanıştığım andı.

Poyraz Şahin | Röportajlar |

TavsiyeTicareti.com olarak, network marketing sektöründe iz bırakan isimlerle gerçekleştirdiğimiz röportajlara devam ediyoruz. Bu hafta konuğumuz, Herbalife Nutrition’un öne çıkan distribütörlerinden Poyraz Şahin. Trabzon doğumlu olan Poyraz Bey, network marketing sektöründe yıllardır sıra dışı başarılara imza atıyor. Kendisiyle Herbalife’deki serüvenini, başarısının sırlarını ve sektöre dair görüşlerini konuştuk.


– Merhaba Poyraz Bey, bize kısaca kendinizden bahseder misiniz?

Merhaba, ben Poyraz Şahin, 37 yaşında, Trabzon doğumlu bir girişimciyim. Doğrudan satış ve tavsiye ticareti alanında uzun yıllardır çalışıyorum. Herbalife Nutrition ailesine katılmadan önce de bu sektördeydim, ama Herbalife ile birlikte kariyerimde yeni bir sayfa açtım.

– Herbalife Nutrition ile yollarınız nasıl kesişti?

Herbalife, aslında benim için sadece bir iş fırsatı değil, aynı zamanda bir yaşam biçimi oldu. Ürünleriyle tanışmam, annemin sağlıklı yaşam arayışı sırasında oldu. O, Herbalife ürünlerini kullanmaya başladı ve ben de bu ürünlerin faydalarını yakından gördüm. Ardından, bu ürünlerin arkasındaki vizyonu ve firmadaki fırsatları keşfettim.

– Sizce Herbalife Nutrition’da başarının sırrı nedir?

Başarının sırrı, gerçekten inandığınız ürünleri tanıtarak, insanlara değer katarak ve onları sağlıklı yaşam konusunda bilinçlendirerek çalışmakta yatıyor. Eğer gerçekten inanırsanız ve doğru stratejilerle ilerlerseniz, başarı kaçınılmazdır.

– Network marketing sektörüne yeni başlayacak olanlara ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz?

Öncelikle bu işe gönül vermelisiniz. Yaptığınız işi sevin, inandığınız ürünleri tanıtın. Aynı zamanda sürekli öğrenmeye ve kendinizi geliştirmeye açık olun. Bu sektörde başarılı olmak için sabırlı olmalı, sürekli eğitim almalı ve müşteri ilişkilerini sıcak tutmalısınız.

– Gelecek planlarınızda neler var?

Herbalife Nutrition ile birlikte daha da büyümeyi ve bu sektörde daha çok insana ulaşıp onların da hayatına değer katmayı hedefliyorum. Aynı zamanda genç distribütörlere mentorluk yaparak onların da başarılı olmaları için destek olmak istiyorum.


Son olarak; Poyraz Şahin gibi sektörde iz bırakan isimlerle gerçekleştirdiğimiz röportajlara devam edeceğiz. Eğer siz de hikayenizi paylaşmak ve TavsiyeTicareti.com’da yer almak isterseniz bizimle iletişime geçin. Başarı hikayelerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!