Leyla Yaman

Leyla Yaman'la Özel Röportaj: Network Marketing Sektöründe Nasıl Parladı?

Leyla Yaman | Röportajlar |

Network marketing, doğrudan satış ve tavsiye ticareti sektörüne dair her geçen gün yeni ve etkileyici başarı hikayeleriyle karşılaşıyoruz. Bu seferki konuğumuz, Herbalife Nutrition firmasının parlayan yıldızı Leyla Yaman. Sivas doğumlu, 32 yaşındaki Leyla Hanım, kısa süre içerisinde bu alandaki başarısıyla adından sıkça söz ettiriyor. Kendisiyle keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.


– Leyla Hanım, bize kendinizden ve Herbalife ile tanışma hikayenizden biraz bahseder misiniz?

Tabii ki. Ben Sivas’ta doğdum ve ailemle beraber çeşitli sebeplerle birkaç şehir değiştirdik. Herbalife ile ilk tanışmam üniversite yıllarıma denk geliyor. Bir arkadaşım sayesinde bu muhteşem ürünleri tanıdım. Öncelikle ürünleri sadece kendi sağlığım için kullanmaya başladım, ama kısa sürede değişimimi fark edince, bu ürünleri daha fazla kişiye ulaştırmak istedim.

– Herbalife ile çalışmaya nasıl karar verdiniz ve bu süreçte sizi ne motive etti?

Ürünleri kullanırken elde ettiğim sonuçlar beni gerçekten çok motive etti. Ayrıca Herbalife’ın dünya genelinde milyonlara ulaştığını ve insanların hayatlarına dokunduğunu görmek de benim için büyük bir ilham kaynağı oldu. Kendi başarı hikayemi de başkalarına ilham olabilecek bir hikaye haline getirmek istedim.

– Bu sektörde en çok neyi seviyorsunuz?

İnsanlarla olan ilişkileri… Herbalife sayesinde birçok kişiyle tanışma fırsatım oldu. Onların hayatlarına dokunabilmek, onlara daha sağlıklı bir yaşam sunabilmek benim için paha biçilemez.

– Peki, bu sektörde başarılı olmanızı sağlayan sırlarınız neler?

Sabır, azim ve sürekli öğrenmeye açık olmak. Ayrıca, insanları gerçekten dinlemek, onların ihtiyaçlarına gerçekten cevap vermek ve onlara değer vermek. Bu alanda başarılı olmak için sadece satış yapmaya odaklanmamak, insanlara gerçekten yardımcı olmaya çalışmak gerekiyor.

– Önermek istediğiniz bir Herbalife ürünü var mı?

Herkes için farklılık gösterebilir ama benim favorim Formula 1 Besleyici Shake Karışımı. Hem pratik, hem lezzetli, hem de besleyici!

Son olarak, TavsiyeTicareti.com okurlarına bir mesajınız var mı?

Evet, var. Başarının sırrı, gerçekten inandığınız bir şeye sahip çıkmakta yatıyor. Eğer inanıyorsanız, karşınıza çıkan engelleri aşmak için daha çok motive olursunuz. Ve unutmayın, başarılı olmanız için buradayız. İnanın, çalışın ve başarın!


İşte böyle sevgili okurlar! Leyla Yaman’ın başarılı ve ilham veren hikayesiyle sizlerleydik. Eğer siz de bu sektörde yer almak veya başarı hikayenizi bizimle paylaşmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Başarı hikayelerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz!