Feyza Uslu

Bu işi yapan ve yapmayı düşünenlere tavsiyem, asla vazgeçmemeleri. Eğer fiyatına bakmadan almak istiyorsanız, saatinize bakmadan çalışmayı öğrenmelisiniz.

Feyza Uslu AYMnet Lideri
Feyza Uslu AYMnet Lideri

Network Marketing dünyasında iz bırakan isimlerle gerçekleştirdiğimiz röportaj serimize devam ediyoruz. Bugünün konuğu, pandemi döneminde Network Marketing ile tanışıp kısa sürede bu sektörde ciddi başarılara imza atan bir isim: Feyza Uslu. Kendisiyle başarı yolculuğunu, AYM Net ile tanışmasını ve sektöre dair deneyimlerini konuştuk. Keyifli okumalar dileriz.


Sizi biraz tanıyabilir miyiz?

13.03.1976 Ankara doğumluyum. Babam Mardinli, annem Eskişehirli. Ankara’da büyüdüm ve eğitim hayatımı Ankara’da tamamladım. Evlendikten sonra 10 yıl İzmir’de yaşadım ve son 15 yıldır İstanbul’da yaşıyorum. Bir çocuk annesiyim.


– Network sektörüne nasıl adım attınız ve bu süreç nasıl ilerledi?

Pandemi döneminde Network Marketing ile tanıştım. Öncesinde online eğitim sistemlerinde rehberlik yapıyordum. Network marketing sistemine dahil olduğumdan beri hayatımda birçok şey değişti. AYM Net ile tanışana kadar network ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmam gerektiğini anladım. Network marketing, sürekli öğrenmeye açık bir iş; “Ben çok şey biliyorum” diyemezsiniz. AYM Net ile işimi büyütmeye karar verdim.


– Neden AYMnet Firmasını Tercih Ettiniz?

AYMnet, bana sadece ürünleri tanıma, kullanma ve satma şansı sunmadı, aynı zamanda bir vizyon da kattı. Birçok kişinin para ödeyerek aldığı eğitimleri, biz AYM Net aracılığıyla en iyi kalitede ve ücretsiz alıyoruz. Ayrıca AYM Net’in en büyük avantajı zengin ürün gamıdır. Ürünler çok kaliteli, etkili ve her kitleye hitap ediyor. İşimin en güzel yanı, insanların hayatlarına dokunmak. Sağlık isteyenlere sağlık, varlık isteyenlere varlık sunuyorum ve bu beni son derece mutlu ediyor.


Bu işi yapmayı düşünenlere tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu işi yapan ve yapmayı düşünenlere tavsiyem, asla vazgeçmemeleri. Eğer fiyatına bakmadan almak istiyorsanız, saatinize bakmadan çalışmayı öğrenmelisiniz.


Röportajımızın sonuna geldik. Feyza Uslu’ya bize değerli deneyimlerini ve tavsiyelerini paylaştığı için teşekkür ederiz. Network Marketing dünyasında başarılı olmak isteyenler için onun hikayesi büyük bir ilham kaynağı. Başarıya giden yolda sürekli öğrenmenin, azminin ve vizyonun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Gelecek röportajlarımızda görüşmek üzere, takipte kalın!