Zeynep ve Leyla Şahin

Türkiye'nin saklı cennetlerinden Rize'den seslenen bu genç yetenekler, Farmasi markası altında gösterdikleri başarılı performansla dikkat çekiyorlar. İşte, Şahin kardeşlerin başarı hikayesi...

Zeynep ve Leyla Şahin Kardeşler
Zeynep ve Leyla Şahin Kardeşler

TavsiyeTicareti.com olarak, bu hafta sizlere oldukça genç yaşta, network marketing dünyasında adından söz ettiren Zeynep ve Leyla Şahin kardeşlerle röportaj gerçekleştirdik. Türkiye’nin saklı cennetlerinden Rize’den seslenen bu genç yetenekler, Farmasi markası altında gösterdikleri başarılı performansla dikkat çekiyorlar. İşte, Şahin kardeşlerin başarı hikayesi…


– Zeynep, Leyla merhaba! İlk olarak bize kısaca kendinizden bahsedebilir misiniz?

Merhaba! Biz Zeynep ve Leyla Şahin. Rize’de doğduk ve büyüdük. Zeynep olarak ben 23 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Leyla, 21 yaşında ve henüz lisans eğitimine başlamış bir öğrenci.


– Peki, network marketinge nasıl başladınız? Farmasi ile tanışmanız nasıl oldu?

Zeynep: Aslında bu yolculuk tamamen tesadüfen başladı. Üniversitede ek gelir elde etmek için arayışa girdim ve Farmasi’yle tanıştım. Markanın değerlerine, ürünlerine ve bize sunduğu fırsatlara hayran kaldım. Leyla da benimle aynı heyecanı paylaştı ve birlikte bu işe başlamaya karar verdik.


– Sizce, Farmasi’nin diğer firmalardan farkı nedir? Başarınızı bu markaya borçlu olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Leyla: Kesinlikle! Farmasi’nin doğal ürün yaklaşımı, etik değerleri ve distribütörlere sunduğu fırsatlar, onu benzersiz kılıyor. Biz de bu fırsatları değerlendirerek kendi başarı hikayemizi yazmaya başladık.


– Öğrencilik hayatınızı ve distribütörlüğü bir arada yürütmekte zorlanıyor musunuz?

Zeynep: Başlangıçta evet, zorlandık. Ancak zamanla önceliklerimizi belirleyerek ve iyi bir zaman yönetimi ile her iki alanda da başarılı olmayı öğrendik.


– Gelecekteki hedefleriniz nelerdir? Network marketing alanında daha neler yapmayı planlıyorsunuz?

Leyla: Hedeflerimiz oldukça büyük. Öncelikle ekibimizi büyütmek ve daha çok insana bu fırsatları sunmak istiyoruz. Uzun vadede ise kendi eğitim platformumuzu kurmayı hayal ediyoruz.


Zeynep ve Leyla Şahin kardeşlerin başarı hikayesi, genç yaşta bile doğru fırsatları değerlendirerek neler başarabileceğimizi gösteriyor. Eğer siz de kendi başarı hikayenizi yazmak istiyorsanız, TavsiyeTicareti.com’da yer almak için bizimle iletişime geçin. Başarıya giden yolda sizinle birlikteyiz!