Musa Yorgancı

Öncelikle yaptığınız iş, ürünler ya da firma kaynaklı sorunlar yüzünden sizi yormamalı. Aynı şekilde lojistik hizmetlerde de sorun yaşamamalısınız. İşinizi severek ve sahadan sonuç alarak yapmalısınız. Karşılığında da para kazanmalısınız. Bu sayede işinizi daha çok sevecek ve daha başarılı olacaksınız.

Musa Yorgancı - Vip International
Musa Yorgancı - Vip International

TavsiyeTicareti.com olarak network marketing sektöründe faaliyet gösteren profesyonellerin deneyimlerini, başarı hikayelerini ve sektöre dair görüşlerini paylaşmak amacıyla röportajlar gerçekleştiriyoruz. Bu röportajımızda “vip international” firmasının distribütörü Musa Yorgancı ile bir araya geldik.


Merhaba Musa Bey, bize kendinizden kısaca bahseder misiniz?

Merhaba, ben Musa Yorgancı. Türkiye’de yaşıyorum ve “vip international” adında bir firmada distribütör olarak görev yapıyorum. Bu sektörde yaklaşık 3 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyorum.


Network marketing sektörüne nasıl giriş yaptınız?

Aslında network marketing, hayatın içinde zaten var olan bir şey, fakat birçok insanın farkında olmadığı bir kavram. Örneğin, hoşunuza giden bir şeyi sevdiklerinize tavsiye eder misiniz? Eğer cevabınız “evet” ise, zaten network marketing yapıyorsunuz demektir.


Sizce network marketing sektöründe başarılı olmak için nelere dikkat edilmeli?

Network marketing sektöründe başarılı olabilmek için birkaç kritik noktaya dikkat etmek gerekiyor. Öncelikle yaptığınız iş, ürünler ya da firma kaynaklı sorunlar yüzünden sizi yormamalı. Aynı şekilde lojistik hizmetlerde de sorun yaşamamalısınız. İşinizi severek ve sahadan sonuç alarak yapmalısınız. Karşılığında da para kazanmalısınız. Bu sayede işinizi daha çok sevecek ve daha başarılı olacaksınız.


Sektörde karşılaştığınız en büyük zorluklar nelerdir?

Her sektörde olduğu gibi network marketing sektöründe de zorluklarla karşılaşmak kaçınılmazdır. Ancak önemli olan bu zorlukların üstesinden nasıl gelindiğidir. Bana göre, sektördeki en büyük zorluklardan biri, insanların network marketing hakkındaki yanlış algıları ve ön yargılarıdır. Ancak doğru bilgilendirme ve eğitimle bu zorlukların üstesinden gelmek mümkündür.


Son olarak okuyucularımıza ne mesaj vermek istersiniz?

Network marketing, doğru bilgi ve eğitimle uygulandığında son derece başarılı ve kazançlı bir sektördür. Önemli olan doğru firmayı seçmek, sürekli öğrenmeye açık olmak ve işini severek yapmaktır. Teşekkür ederim.


TavsiyeTicareti.com olarak, network marketing dünyasının zenginliklerini ve fırsatlarını sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Başarı hikayeleri, eğitimler, öneriler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın! Eğer siz de bu dinamik ve kazançlı sektörde yerinizi almak ve başarıya ulaşmak istiyorsanız, size rehber olacak bilgilerle her zaman yanınızdayız. Unutmayın, doğru bilgi ve stratejiyle, siz de zirveye ulaşabilirsiniz. Sektördeki en güncel haberler, röportajlar ve öneriler için bizi takip etmeye devam edin. Birlikte daha yükseklere!